Fundacja Emergen

lepszej medycyny

Jak działa

fundacja emergen

Fundacja EMERGEN powstała, by animować i wspierać wszelkie ruchy rozwoju nowej medycyny opartej o nowoczesne technologie przesłu 4.0

Działamy na rzecz wsparcia rozwoju nowoczesnej, cybernetycznej, lepszej medycyny, nazwanej cybernetyczną (MC). Wierzymy, że wykorzystując ogromny potencjał przemysłu 4.0, dobrą wolę i zapał wielu przychylnych osób, jesteśmy w stanie animować skuteczne działania na rzecz poprawy jakości ochrony zdrowia.

Nasze działania to 3 priorytetowe kierunki:prace badawczo-rozwojowe w obszarze neurofizjologii, rozwój badań naukowych poświęconych neurologii funkcjonalnej i wsparcie technologiczne systemu Neuroterminal®.

Pragniemy rozpocząć też prace wdrożeniowe nowych systemów algorytmicznych i AI w neurologii,oraz wspierać rozwój nowoczesnej sieci placówek medycznych nowej generacji.

NeuroTerminal

Projekt stworzenia cybernetycznego, chmurowego systemu opieki nad chorymi z padaczką

Stworzenie sieciowego systemu współpracy neurologów i epileptologów w ramach Neuroterminal® w Polsce i UE

Objęcie opieką największej społeczności chorych na padaczkę – możemy pomóc wszystkim, nikogo nie pozostawimy bez pomocy.

Projekt Neurosphera

Ogólnopolskie Cybernetyczne

Centrum Terapii Padaczki

Nowoczesna Przychodnia Neurologiczna

Rejestracja i wsparcie działań komercyjnych Centrum Terapii Padaczki NEUROSPHERA

Rozwój nowoczesnego systemu operacyjnego CTP Neurosphera: Neuroterminal® i Ictal®

Wsparcie działań organizacyjnych i komercyjnych CTP Neurosphera

Misją Fundacji EMERGEN jest wcielać w życie ponadczasowe idee pomocy chorym, oparte na uniwersalnych wartościach i nowoczesnych narzędziach.

To druga, nie mniej ważna strona naszych działań: misja lekarska wynikająca i zawierająca się w humanitarnej formule medycyny.

Prosimy o wsparcie, pomoc, komentarze i zachęcamy do współpracy. Jest nam po drodze z osobamii instytucjami, które myślą i działają podobnie.

Pokładamy nadzieję we wspólnym zrozumieniupotrzeb chorych i wypracowaniu modelów opiekinad pacjentami z wykorzystaniem całego dostępnego potencjału technologicznego.

To możliwe, potrzebne i wykonalne.

Zarząd, Rada Nadzorcza

i Rada Honorowa